İstanbul’un En İyi Bekarlığa Veda Partisi Mekanları

21283

Bekarlık günlerine veda ederken hayatınızın en eğlenceli gecesini yaşamak elbette ki hakkınız! Bu yüzden de özel bir mekanda olmak gerek! Bunun için size rehber olacak bir mekan listesi hazırladım. İşte sizlere hem sizin hem sevdiklerinizin unutamayacağı bir eğlence yaşamak için önerdiğimiz mekanlar:

İstanbul'un en iyi yaz düğünü mekanları için tıklayın.
İstanbul’un en iyi yaz düğünü mekanları için tıklayın.

Nomadsnomads-ortakoy-istanbul-dansoz_eglence_gece-parti-bekarliga-veda_mekan-budaviva_1

Amsterdam’dan sonra İstanbul’a açılan Nomads, doğunun süs eşyaları ile dekore edilmiş. Arap konseptindeki mekanda unutulmaz bir geceyle bekarlığınıza veda edebilirsiniz.

Adres: Muallim Naci Caddesi No: 65, Ortaköy, İstanbul
Telefon: +90 (212) 258 0 777 | Websitesi

Arabesquearabesque_macka_istanbul_lubnan_lebanese_night_out-bekarliga-veda-gece-parti-mekan-budaviva

Arabesque’in ilham kaynağı Lübnanlı prenses, Anise Al Arabesque. Pop-art ve arabeski birleştirip inanılmaz bir dekorasyon yapmışlar. Mekanın manzarası zaten muhteşem. Herşeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü mekan, değişik servis ekipmanları ile de dikkat çekiyor. ”Modernim ama arabesklik de hoşuma gider” diyorsanız, bu özel gecede mekanınız neden burası olmasın!

Adres: Maçka Demokrasi Parkı İçi, Nişantaşı / İstanbul
Telefon: +90 (212) 231 03 56 

Reinareina-club-ortakoy-kurucesme-istanbul-gece-kulubu-mekan--budaviva-5

İstanbul boğazını geceye dahil etmek isteyenler Reina’yı seçebilir. Reina geniş bir açık havaya sahip olduğu için yaz gecelerinin vazgeçilmezi. Yalnız kalabalık biraz sıkıntı yaratabilir. Yine de eğleneceğinizi düşünüyorum.

Adres: Muallim Naci Cad. No:44 Ortaköy, Beşiktaş, 34347 İstanbul
Telefon: +90 (212) 259 59 19 / +90 (212) 259 59 21 | Websitesi

JanJan by 360 janjanby360

2016 Mayıs sonuna kadar drag şovlarına devam edecek olan JanJan by 360, meyhane/gazino konseptiyle Anadolu Yakası’nda tek. 360Istanbul’un mutfağını 360 Entertainment kalitesiyle miksleyin, alın üstüne de Türk stili şahane bir eğlenceyle süsleyin. Çok eğleneceksiniz!

Adres: Hilton İstanbul Kozyatağı: Sahrayıcedit Mah. Batman Sokak No: 4, Kozyatağı / İstanbul
Telefon: +90 (0216) 988 02 60 | Websitesi

Cahidecahide_greek_nisantasi-macka-istanbul_gece-eglence-capamarka_izzet_capa_bekarliga_veda-budaviva

Sahne gösterileri ve şovları ile adından çok bahsettiren Cahide Greek, ”Bekarlığa veda” denince ilk akla gelen mekan. Adeta eğlencenin doruklara ulaştığı, fıkır fıkır bir veda gecesi hayal ediyorsanız ilk olarak burayı düşünün. Demet Akalın, Pınar Altuğ gibi isimler bile kına gecesini Cahide’de yaptı, düşünün artık!

Adres: Cahide’nin yeni mekanı Mayıs’ta açılacak.