İstanbul | Taksim – Asmalımescit’in En İyi Gece Kulüpleri

70378

Taksim – Asmalımescit taraflarında sayısını kimsenin bilmediği kadar çok seçenek var. Biz size en iyilerini seçtik, gidin eğlenin gari!

indigo-taksim-istiklal-istanbul-gece-kulubu-club-dj-muzik-mekan-eglence-budaviva
”Taksim – Asmalımescit | En İyi Etkinlik Mekanları” için tıklayın.

9INDIGO

Senelerdir en iyi & en tanınmış DJleri konuk ederek pek çok kişinin gönlüne taht kurmuş mekan İstanbul’un efsanelerinden biri. Tomtom Sokağının yıldızı Indigo, daha diğer mekanlar electronic music nedir bilmezken, gençlerin akın ettiği mekandı. Her sezona kendini yenileyerek giren Indigo yerli ve yabancı DJlerin de en çok çalmayı sevdikleri mekanlardan.

Detaylı bilgi için tıklayın.

8ROXY 

Roxy, 20 yıldır yerinde: yani sektörün en eskilerinden. Yaşınız yetiyorsa belki eskisi kadar uğramıyorsunuzdur Roxy’e ama eski günlerin hatrına bir ara mutlaka gideceksiniz. Partiler, DJ performansları eksik olmayan yer. Önü genelde kalabalık.

Roxy’deki etkinlikleri görmek için tıkla!

7PROPAGANDA

Propaganda, Avrupa başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından kendi müziklerinde birer öncü olarak kabul edilen DJ´lerin aylık performanslarının yanı sıra, hafta içleri kurulan canlı sahnesiyle caz, soul ve indie başta olmak üzere şehrin yükselişteki müzisyenleri için alternatif bir performans alanına dönüşüyor.
Yaz sezonunda Alaçatı’da takılan Propaganda, kış sezonunda lezzetli yemekleri ve eğlenceli etkinlikleri ile anayurdu İstanbul’da oluyor 😉

Detaylı bilgi için tıklayın.

6MÜREKKEP – CURCUNA

curcuna-murekkep-taksim-beyoglu-istanbul-gece-kulubu-club-yemek-restoran-mekan-eglence-etkinlik-budaviva-2

Özellikle Cuma ve Cumartesi günü hareketli olan mekan, hafta içleri de partiler, etkinlikler düzenlemeye başladı. Alt katta mürekkep, terasta ise Curcuna var. Havaların güzelleşmeye başladığı bu günlerde Curcuna’da da yaz geldi! Genellikle gelenler üniversite öğrencisi, müzikler de hem Türkçe hem de yabancı pop çalıyor. Haftasonlarınızın uğrak mekanı haline gelebilir, bir deneyin derim.

Detaylı bilgi için tıklayın.

5CUE İSTİKLAL

cue-istiklal-taksim-istanbul-gece-kulubu-club-manzara-eglence-budaviva-1

Galatasaray Lisesi’nin sokağında bulunan mekan 5. katta bulunduğundan süper bir Haliç manzarasına sahip. Dünyaca ünlü pek çok DJin konuk olduğu mekanın müzik kalitesi, ses sistemi, kokteylleri ve çalışanları süper!

Detaylı bilgi için tıklayın.

4ZILLY PERA

zilly-pera-taksim-istanbul-gece-kulubu-club-eglence-muzik-turkce-pop-budaviva-3

Şu sıralar Pera’nın gözdesi. Yer altında olması, tıklım tıkış olması mekanı ve eğlencesini asla olumsuz etkilemiyor. Nedense Türkçe müzik tercihleri daha bir güzel. Pera’da gitmediğiniz bir burası kaldıysa acilen denemelisiniz. Oldukça Zilly bir tercih olacaktır. Özellikle salı partilerinin namı duyulmaya başladı.

Detaylı bilgi için tıklayın.

3NUPERA – NUTERAS

budaviva-nupera-istanbul-taksim-asmalimescit-gece-restoran-3

NuPera binasının 6. katındaki terasında yer alan mekan 2001 yılında beri restoran, bar ve kulüp olarak hizmet veriyor.

Detaylı bilgi için tıklayın.

2KLOSTER 

İngiliz Konsolosluğu’nun orda Ghetto’nun yerine açılan mekan. İşletmesi KafePi’de. Dj performansları ve partileriyle İstanbul gece hayatına yeni bir soluk getirdiği doğrudur.

Kloster’deki etkinlikleri görmek için tıkla!

1360 İSTANBUL

budaviva-360_istanbul_beyoglu_istanbulplaces_gece_night_dinner_yemek_touristic-3

Her gece farklı performans şovları ile akşam yemeklerinizi eğlenceli de geçirmeyi hedefleyen 360, eşsiz İstanbul manzarasıyla da dikkat çekiyor.
360 İstanbul’un yemekleri de hafta sonu partileri de çok ünlü!

Detaylı bilgi için tıklayın.