İstanbul | Adalar’daki En İyi Balık Restaurantları

2268

Turist kazığı yemeyeceğiniz, iskele karşısında olmayan ve göz önündeki pek çok mekandan daha iyi balıkçıları bir araya getirdik! Buyrun size Adalar’ın en iyi balık restoranları!

Adalar’a her geldiğimde, özellikle havaların güzel olduğu ve ortalığın insan kaynadığı zamanlarda hemen iskelenin girişindeki balıkçılarda bir şeyler yemek – içmek isterim ama buralar adeta turist kazığı gibi yerlerdir.

Adalar’ın mutlaka görülmesi gereken yerleri için tıklayın.

Yani: ya yemeğin kalitesi kötü, ya fiyatlar çok pahallı ya da servis kabadır. Bu listede özellikle iskele karşısında olmayan ve göz önündeki bir çok mekandan daha iyi balıkçıları bir araya getirdim.

5ŞEN BALIKÇI

sen-balikci-yemek-mekan-balik-adalar-buyukada-istanbul-budaviva

Balıkçı deyince aklına salaş bir mekan ve samimi işletmeciler gelen takipçilerimiz için önereceğim mekan Büyükada’da bulunan manzarasız tek mekanımız. Mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Detaylı bilgi için tıklayın.

4YASEMİN RESTAURANT

yasemin-restaurant-balikci-yemek-mekan-adalar-burgazada-istanbul-budaviva-2

Hafta sonu servisi hakkında kötü yorumları bulunan mekan dillere destan ızgara kalamarı ve manzarası ile listemize 4’üncü sıradan giriyor.

Detaylı bilgi için tıklayın.

3ANTİGONİ RESTAURANT

Antigoni-Restoran-Burgazada-istanbul-balikci-yemek-mekan-budaviva-4

Şahsınıza ait bir tekneniz varsa önüne kadar yanaşacabileceğiniz bu mekan, Türk ve Rum mezeleri ve Yunan Müzikleri ile oldukça beğeniliyor.

Detaylı bilgi için tıklayın.

2FİNCAN CAFE

burgazada-fincan-cafe-istanbul-balikci-adalar-yemek-mekan-budaviva-3

Son zamanların yeni trendi olan küçük mü küçük, şirin mi şirin balıkçısı, sahipleri Rasim Bey ve eşi Canan Hanımın cana yakın hizmetleri sayesinde bu kadar ünlenmiş gibi görünüyor.

Detaylı bilgi için tıklayın.

1MAVİ RESTAURANT

mavi-restaurant-istanbul-adalar-balikci-heybeliada-yemek-mekan-budaviva-2

3 bayan tarafından işletilen mekan tüm misafirlerin anlata anlata bitiremediği mezeleri ile oldukça beğeni toplamış. Bu sıralar sadece Heybeliada konuklarının değil tüm Adalar bölgesi misafirlerinin balıkçı deyince ilk akla gelen mekanı Mavi Restaurant.

Detaylı bilgi için tıklayın.