İstanbullu bu hafta sonu nerede partileyecek? | 28 – 30 Ağustos

1538

Ağustos’un son hafta sonunda halay çekebileceğiniz bir festivalin yanı sıra başka tarzlarda danslar edebileceğiniz gece etkinliklerini sizin için listeledim. İyi eğlenceler!

5ALL STYLE DANCE CAMP |  Cuma 

Ömer Yaşilbaş’ın eğitmeni olduğu Dans Fabrika Stüdyolarında yapılacak “sadece dans” partisine mutlaka katılmanızı öneririm. Stüdyonun Instagram hesabında paylaşılan fotoğraflar ve mini vidolar çok eğlenceli bir aktivite olacağını kanıtlıyor; profesyonel ve amatör tüm dansçılar davetli.

Etkinlik saat 21:30 – 23:30 arasında gerçekleşecek ve giriş 10 TL (All Style Dance Camp kapsamındakilere ücretsizmiş) – burası bir dans stüdyosu olduğu için içecek satışı yok! Herkes kendi içeceğini kendi yanında getiriyormuş.

Tel: 0212 213 1983
Gsm: 0536 944 65 20
dansfabrika@gmail.com

4MENTHA | Hem Cuma Hem Cumartesi

Burası 2015 yazının dikkat çeken Rooftop mekanlarından. 2007 yılından beridir işleyen bir deneyim ve daimi bir gececi müşteri kitlesine sahip mekan her hafta sonu house tınılarındaki partilerine devam ediyor. Bu haftasonu ise programı şöyle:

Cuma (22:00) Tema: “INTIMACY”
TOLGA DUYAN / ORKUN BOZDEMİR / GÖRKEM ÇAY

Cumartesi (20:00) Tema: “BALANCE”
HAKAN HENRY / İLKAY TÜRK / ASHKAN / ERKAN ERDOĞAN

Mentha by Soul Revue

Etkinlik Detayları İçin Tıklayın

3MIXO TERRACE ROOFTOP SESSIONS | Hem Cuma Hem Cumartesi

Talimhane’de Martı Otel’in tepesinde, eşsiz şehir manzarası ve muhteşem kokteylleriyle Beyoğlu’nun en düzgün gece kulüplerinden biri olmaya aday Mixo Terrace ‘da bu hafta sonu kabinde yer alıcak isimler: DJ Arturo ve mixo residentlerinden OzzyXPM.

Cuma: Private Sold Out Party With Dj Inanc
Cumartesi: Arturo & OzzyXPM (Mixo Resident)

2MINUS SHOWCASE: RICHIE HAWTIN, MATADOR & WHYT | Cumartesi

Minimal Techno’nun duayenlerinden Richie Hawtin İstanbul’da! Suma Beach geçen hafta gerçekleştirdiği MiniPax festivalden hemen sonra, yine elektronik müziğin önemli isimlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Hawtin’in plak şirketi M-Nus Showcase ismiyle gerçekleşecek etkinlikte, Richie Hawtin a.k.a. Plastikmen yanında şirketinin önemli DJleri Matador, Whyt Noyz ve Havantepe’yi de getirmiş.

Etkinlik Detayları Tıklayın

1BirGün’LÜK FESTİVAL 2015 | Cumartesi

Çizgisini bozmadan, protest yayıncılık felsefesini özgürce devam ettirebilen ender gazetelerden BirGün nitelikli okuyucu ve hayran kitlesini bir festivalde Life Park’ta ağırlıyor.

Ana Sahne’de Duman, Mabel Matiz, Kardeş Türküler, Bülent Ortaçgil, Hüsnü Arkan, Pilli Bebek, Özge Fışkın, Peyk ve Hakan Vreskala. Alternatif Sahnede ise Yok Öyle Kararlı Şeyler, Sekerse Tehlike, Meluses, The “I”, Kirli Çıkı, No Land ve Kooperasyon sahne alacak.

LifePark’ın eşsiz doğasında, çimlere özgürce uzanabileceğiniz ve sıkıntılı ülke gündemine kafa yoran, sizin gibi düşünen insanlarla kardeşçe şarkı söyleyebileceğiniz rahat bir festival – kesinlikle öneriyorum;)

#biraradayiz etiketi ile gönderilecek Tweetler ve sosyal medya içeriklerini de bu günde takip etmenizi öneririm!

Etkinlik Detayları İçin Tıklayın