İstanbul’un En İyi Kamp Alanları (Kampingler & Mocamplar)

5636

İstanbul‘un hemen dışında sakin ve huzurlu bir atmosferde doğa ile iç içe zaman geçirmek istiyorsunuz. Ve nereye gitmeniz gerektiği eğer sizin sorunuzsa bu kamp alanlarına bir göz atabilir ve İstanbul’daki huzurlu konaklama alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.
İstanbul kamp ve karavan alanları alternatif bir tatil ve konaklama imkanı sunuyor. Ayrıca nitelik olarakta oldukça kaliteli hizmet veren kamp alanlarında çadırınızla ya da bir bungalovda vakit geçirmenin tadına varacaksınız.

4Woody Ville Camp

woody_wille_camp_kamping_istanbul_kilyos_mocamp_karavan_dogal_nature_road_trip_caravan_sile_olympos-budaviva

Woody Wille Camp, Şile’de nefis bir kumsalın yanında bulunuyor. Kamp sahibinin Olympos’ta gördüğü ağaç evlerden esinlenmesi sonucu ortaya bu harika tesis çıkmış. Kamp alanında sıra sıra ağaç evler bulunuyor.

Detaylı bilgi için tıklayın.

3Semizkum Mocamp

semizkum-mocamp-kamp-camping-mekan-istanbul-budaviva

Semizkum Mocamp İstanbul’a yakın, sahili ve plajı olan bir çadır ve karavan kampıdır. Konaklama anlamında çadır ve bungalovlardanda faydalanabilirler. Yaz akşamları canlı müzik dinleyebilir yada kablosuz internetten faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

2İstanbul Mocamp

istanbul-mocamp-kamp-camping-istanbul-budaviva

İstanbul Mocamp tarihi ipekyolu üzerinde Kumburgaz’da bulunan geniş yeşil alanlara sahip bir kamp ve karavan parkı. Şehir merkezine yaklaşık uzaklığı 30 dakika olan kamp alanında ayrıca yüzme havuzuda bulunuyor.

Detaylı bilgi için tıklayın.

1Mıstık Camping

mistik_camping_kamping_istanbul_kilyos_mocamp_karavan_dogal_nature_road_trip-budaviva-2

Mıstık Kamping Kilyos’ta İstanbul’un Karadeniz’le birleştiği noktada uzun yıllardır hizmet veriyor. Kamp 1 Nisan – 30 Ekim tarihleri arasında açık bulunuyor. Kamp sakinleri dilerlerse denize giriyor yada etraftaki keşfedilecek noktaları keşfe çıkıyorlar.

Detaylı bilgi için tıklayın.