Bodrum | 2015 yazının en iyi 3 Beach & Club’ı

2080

Sizler için gittim, sizler için yazdım: işte Bodrum’un en iyi 3 beach & club’ı!

3Juju, Cennet Koyu 

Sabahtan beri neden fotoğraf atmıyorum? Çünkü Bodrum Mandarin Oriental’in plajı @jujubodrum da @cmylmz ile sohbet, deniz keyfi, makara, muhabbet, röportaj sözü, mailing ve şimdi de Dj @salihsaka ile partide eğlenirken Cem Yılmaz’ın eğlence dolu ellerinden bir öz çekim yaptık ????Ne vereyim abime? Ne vericen bana? ???

2Sess, Türkbükü 

Her gece büyük bir SESSizlik içinde sabaha kadar eğlendiğim (hep yemek fotoğrafı olmaz ama di mi?), Bodrum’un ve Türkbükü’nün tek dolu, kaliteli (kesinlikle bebe ya da krolar yok, inanmayın her mecraya) ve eğlenceli kulübü @sessturkbuku‘nde eğlenmeye devam ediyorum? Şşşşt biraz daha sessizlik biz çok eğleniyoruz @nedimbinler @djcanparlak @yukselyln ???????

15 Oda, Türkbükü 

Bugün ağzımdan bal damlıyor??? @giziaotel5oda‘da kahvaltımı ettikten sonra biraz deniz keyfine hayır diyemedim.

Kuru kafalı arı kovanı ne alaka diyeceksiniz, hemen anlatayım: Honey by El Hac balı, @alisayar13‘ün hoteli @giziaotel5oda‘nın da sponsoru ve kuru kafa şeklindeki logosu? Asıl mesleği dövmecilik olan kurucu ortak, bu tasarımı dövme deseni olarak yapıp dükkanına asmış ve çok beğenilmiş✌️Viyana’da özel bir tesiste üretilen dokuz çeşit bal, Eylül ayından itibaren Türkiye’nin önde gelen gurme marketlerinde satışta olacakmış, sırf şişesi için alınır YE-NİR??✌️ İlla şimdi tatmak istiyorum diyorsanız @giziaotel5oda‘nın eşsiz kahvaltısında bu balı deneyimleyebilirsiniz.

Ali Sayar’ın Türkbükü’ndeki markası @giziaotel5oda‘nın hatrı sayılır 5 odası 55 şezlonga sahip keyifli bir iskelesi mevcut?? @alisayar13‘ü tüm camia sayar ve sever, tabiki ben de♥️ “Abi hafif bir şeyler YE-RİM” dedim, gastropsikolojik açıdan olsa gerek ki bana Mini Burger söyledi, iyi de etti, NE-FİS-Tİ????? @giziaotel5oda‘da bangırtıdan uzak vakit geçirebilir ve bir o kadar lezzetli yemekleri gündüz saatleri dışında, akşam restoran servisinden de yararlanabilirsiniz? Bu arada, @alisayar13‘ün Djlik yaptığı geceleri de kaçırmamalısınız, takipte kalın!