İstanbul | Bu Hafta Yapabileceğiniz En Eğlenceli 7 Şey (20 – 27 Eylül)

2057

Bayram’da İstanbul’dayım, tatile gidemedim diye üzülmenin anlamı yok. Çünkü İstanbul’da bu hafta da birbirinden eğlenceli, pek keyifli etkinlikler var. Her gününü dolu dolu geçirmek isteyenler için hazırladım.

7Pazartesi | Etkinlik: Turkcell Karanlıkta Futbol 

Halı sahada top çevirmek kolay. Peki zifiri karanlıkta futbol oynadınız mı hiç? Kendinize güveniyorsanız, görme engellilere de destek olmak istiyorsanız kaçırmayın.

Daha fazla bilgi ve bilet için tıklayın.

6Salı | Sinema: Uniq İstanbul’da Başka Sinema: “Onur” 

Maden işçileriyle LGBTi aktivistlerinin ortak yanı nedir? Thatcher İngilteresi’nde ezilen bu iki grubun güçlerini birleştirdiği bu hikaye hem çok renkli, hem de duygusal.

Daha fazla bilgi ve bilet için tıklayın.

5Çarşamba | Konser: Bay J 

Çenesi hiç durmayan Bay J, biliyorsunuz ki şarkı da söylüyor. Sahnesi de pek bir eğlenceli. 23 Eylül gecesi tam 00:00’da Hayal Kahvesi’nde sahne alacak.

Daha fazla bilgi ve bilet için tıklayın.

4Perşembe | Performans: İstanbul Dervishes – Sema Ayini 

Pek çoğumuz sema ayinlerini dinledik, televizyondan izledik. Peki kaçımız gerçek bir sema ayini gördük? Bayramın birinci günü saat 19:00’da Sirkeci’deki Hodjapasha Gösteri ve Etkinlik Merkezi’nde gerçekleşecek olan sema ayini, 360 derece video mapping eşliğinde yapılacak. Ve sizi büyüleyecek.

Daha fazla bilgi ve bilet için tıklayın.

3Cuma | Tiyatro: Yaka Paça 

Tiyatro Karakutu’da saat 20:30’da başlayan bu doğaçlama gösteri, seyirciyi de içine çekiyor ve seyircinin katkısıyla yön değiştiriyor. Gündelik hayatı masaya yatırırken bizi gündelik hayatın dışına çıkartıyor, güldürüyor, dönüştürüyor.

Daha fazla bilgi ve bilet için tıklayın.

2Cumartesi | Parti: Oldies but Goldies 

Babylon, sizi Bomonti’deki yeni yerine “housewarming”e davet ediyor. Oldies but Goldies partisi asla, tekrar ediyorum ASLA kaçmaz!

Daha fazla bilgi ve bilet için tıklayın.

1Pazar | Atölye: Masterpiece – Claud Monet 

Evinize bizzat şahsen ve kendi ellerinizle yaptığınız bir Claud Monet replikasını asmak? Hiç fena fikir değil. Stüdyo Masterpiece’te müzik eşliğinde katılacağınız bu atölyeden 3 saat içinde kendinizi bile şaşırtacak yepyeni bir tabloyla ayrılacaksınız. İçkinizi kapıp gelin!

Daha fazla bilgi ve bilet için tıklayın.