Yazın sorusu: Bu resimde gizlenmiş olan Cahide’yi bulun.

2864

Sadece bir kaç gün önce 2004’ten beri içinde bulunduğu Maçka’daki binası yıkılan eğlence mekanı Cahide’nin yeni yeriyle ilgili tartışmalar, İzzet Çapa’nın geçen gün paylaştığı Instagram resmiyle sona erdi.

Cahide’nin yeni yeri İstanbul Boğazı olacak. Şaşırmayın: yeni Cahide, bir teknede açılıyor. Resimde gizlenmiş olan Cahide ise resmin arkasında kalıyor. Yani gördüğünüz yeni açılacak olan mekanın manzarası.

Mayıs ortası gibi açılması planlanan mekanın eskisinden daha da efsane olacağını düşündükçe heyecanlanıyoruz! Bodrumseverlerin çok iyi bildiği Catamaran konseptiyle şık bir Boğaz teknesinin harmanlandığını, içinde de çok sevdiğimiz çılgın Cahide eğlencesi olduğunu düşünsenize?!

Mayıs ortasına kadar ne yaparız diye soranlarınız içinse önerebileceğimiz tek bir alternatif var: Kozyatağı Hilton’un içine meyhane/gazino konseptiyle açılmış olan JanJanby360, Mayıs ayının sonuna kadar her hafta perşembeden pazara özel kabare şovlarına devam edecek.

Yani, iki mekanın konsepti ve havası birbirinin aynısı olmasa da (olmasın da zaten), Mayıs ayında İstanbul’da drag şov izleyecek, kız kıza – bekarlığa veda – kına gecesine gidebileceğiniz mekanlardan eksik kalmayacaksınız 😉

İstanbul'un En İyi Bekarlığa Veda Mekanları için tıklayın.
İstanbul’un En İyi Bekarlığa Veda Mekanları için tıklayın.