500TL’nın altında: 19 Mayıs tatiliniz için çok zevkli 5 yurt içi kaçamağı önerisi

2269

Madem 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı, ruhunuzu genç tutmak için seyahat etmekten daha güzel ne olabilir? Sizin için bol gezmeli, bol yürümeli-yüzmeli 500TL’nin altında 5 son dakika yurtiçi kültür turu seçtik. Bir şey değil!

İstanbul'a yakın 5 haftasonu kaçamağı önerisi için tıklayın.
İstanbul’a yakın 5 haftasonu kaçamağı önerisi için tıklayın.

1Assos-Ayvalık-Kazdağları-Cunda turu (149TL) | 18-20 Mayıs, Çarşamba-Cuma veya 21-23 Mayıs, Cuma-Pazar

Geceden otobüse binip sabahında Ayvalık’ta olacağınız 2 gece 3 günlük bir tur. İlk gün güneşi Şeytan sofrasında batırıyorsunuz, Cunda’da yemek yiyorsunuz. İkinci gün Zeytinyağı Fabrikası turu, Zeus altarı gezisi ve Assos’ta serbest vakit, akşamında da İstanbul’a dönüş. Otobüsle ulaşım, 3 yıldızlı otellerde konaklama rehberlik ve öğle yemekleri dahil kişi başı 149TL.

Detaylar ve satın almak için tıklayın.

2Yedigöller Kamp Turu (261TL) | 21-22 Mayıs, Cumartesi-Pazar

Sabah 7’de yola çıkıyorsunuz, öğle yemeğinde mangal var. Derken çadırlar kuruluyor ve Yedigölleri keşfediyorsunuz, bol bol fotoğraf çekiyorsunuz. Ateşin başında akşam yemeği, doğada eşsiz bir uykunun ardından sabah açık havada kahvaltı edip öğleden sonra piknikçiler gelmeden dönüşe geçiyorsunuz. Otobüsle ulaşım, 5 öğün yemek, günboyu semaverde sınırsız çay, ikramlar ve rehberlik ücreti 261TL’lik fiyata dahil.

Detaylar ve satın almak için tıklayın.

3Gökçeada Turu (469TL) | 18 – 22 Mayıs, Çarşamba-Pazar

Yarım pansiyon konaklamalı 4 gece 5 günlük tur. Geceden otobüse binip sabahında organik brunch ardından Gökçeada’da denize girebilir, Türkiye’nin en batısı noktasında güneşi batırabilirsiniz. Tarihi rum köyü Zeytinli’de dibek kahvesi, Dereköy’de Rum çamaşırhanesi ve zeytin fabrikası turu, Tepeköy ve şarap fabrikası turu ve organik pazar gezileri de programda. Geri kalan bütün vaktinizi farklı sahillerde denize girerek geçiriyorsunuz! 3 yıldızlı otellerde konaklama, sabah ve akşam yemekleri, geziler ve giriş ücretleri, rehberlik ve feribot ücreti dahil 469TL.

Detaylar ve satın almak için tıklayın. 

4Kapadokya Turu (389TL) | 18-21 Mayıs Çarşamba-Cumartesi veya 19-22 Mayıs Perşembe-Pazar

3 gece 4 günlük gece kalkışlı tur. Oldukça yoğun bir tarihi-turistik gezi programı var: Ürgüp, Göreme, Hacı Bektaş-ı Veli, Ihlara Vadisi ve Tuz Gölü de dahil. İsteyenler için de ekstra balon turu. Kapadokya’nın meşhur Cappadox Festivali de 19-22 Mayıs arasında gerçekleşeceği için tarih olarak mükemmel! Otobüsle ulaşım, 3 yıldızlı otellerde konaklama, akşam ve sabah yemekleri, geziler ve giriş ücretleri dahil 389TL.

Detaylar ve satın almak için tıklayın.

5Batı Karadeniz Turu (399TL) | 19-21 Mayıs, Perşembe-Cumartesi veya 20-22 Mayıs, Cuma-Pazar

Sabah 7’de yola çıkıyor, ilk gün Safranbolu’yu geziyorsunuz. İkinci gün Kastamonu, son gün de Amasra-Devrek programı var. Otobüsle ulaşım, 2 gece 3 yıldızlı otellerde konaklama, sabah ve akşam yemekleri, çevre gezileri ve rehberlik hizmeti 399TL’lik fiyata dahil.

Detaylar ve satın almak için tıklayın.