İstanbul | Anneler Günü için Çok Şık 5 Son Dakika Program Önerisi

1969

Anneler Günü’ne sadece 3 gün kaldı ve hala nereye gideceğinizi, annenize ne hediye edeceğinizi bilmiyorsunuz. Biz söyleyelim: anneniz, son derece şık bir ortamda önüne servis edilecek bir kahvaltıyı, öğle ya da akşam yemeğini çoktan haketti. Onu mutlu edebileceğiniz 5 farklı program önerisini de biz sizler için hazırladık. Annenizi bizim için de tebrik edin, şimdiden iyi eğlenceler!

11924istanbul adıyla yeniden açılan Beyoğlu Rejans’ta Anneler Günü’ne Özel Nostaljik Öğle Yemeği

Bu yıl 1924istanbul adıyla yeniden açılan İstanbul’un en eski restaurantı Rejans, Anneler Günü’ne özel Rus ve Doğu Avrupa lezzetlerinden oluşan harika bir öğle yemeği hazırlamış. Nostaljik atmosferinize canlı arp ve akordeon eşlik ediyor olacak. Mekanın yeni halini ve menüyü daha yakından incelemek için şuraya, rezervasyon ve etkinlik detayları içinse şuraya tıklayabilirsiniz. Ücreti: 100TL.

2Günay Restaurant’ta Emel Sayın ve Ferhat Göçer’le Akşam Yemeği

Limitsiz alkollü içecek eşliğinde şahane bir yemek. Yanında da Emel Sayın’la Ferhat Göçer. Ailece yemeyip yanında yatmaya niyetlenebilirsiniz. Üstelik 30% indirimli! Ücret: 249TL.

Daha fazla bilgi ve satın almak için tıklayın.

3Sait Halim Paşa Yalısı’nda Caz ve Brunch

Neşet Ruacan, Emin Fındıkoğlu ve Meltem Ünel eşliğinde. Tarihi bir sarayda denize karşı. Oldu bu iş! Saat 10:30’da başlıyor. Ücreti: 175TL.

Daha fazla bilgi ve biletler için tıklayın.

4360Istanbul East’te Anneler Günü’ne Özel Brunch

Moda’daki Hilton Doubletree’nin en üst katında bulunan 360Istanbul East‘te bütün İstanbul’un ayaklarınızın altında olacağı bir serpme kahvaltı. Herşey 360Istanbul farklıyla düşünülmüş: Shai Shahar’ın Frank Sinatra şarkı eşliğinde harika bir gün geçireceksiniz. Ücret: 70TL, 6 yaş ve altı çocuklar 50% indirimli.

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için tıklayın.

5Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn’da Anneler Günü’ne Özel Brunch

Muhteşem Haliç manzarasına karşı Türk ve İsviçre lezzetlerinden oluşan bir açık büfe kahvaltı. Ücret: 59TL. 7-12 yaş arası çocuklar 50% indirimli, 0-6 yaş arası çocuklar ücretsiz.

Daha fazla bilgi ve satın almak için tıklayın.