İstanbul | Sharam Jay’in bu cumartesi 360İstanbul’da sahne alacağı (ve daha fazlası) doğrudur.

2016

Bu haftasonu sizler için çılgın bir tempoyla çalışacağız. Cuma akşamı Findigo sponsorluğunda Türkiye’nin ilk canlı VR 360° partisine, Cumartesi akşamı da Sharam Jay performansına hazırlanıyoruz! Üstelik sizin için başka şahane haberlerimiz de var!

Findigo Presents: Türkiye’nin ilk canlı VR 360° partisi

Findigo uygulamasını duymuş muydunuz? Özel mekanlarda güzel vakit geçirmek isteyen arkadaşlarınızla buluşabildiğiniz, daha da iyisi yeni dostlarla tanışmanıza imkan veren bir uygulama. 27 Mayıs Cuma akşamı Kerem Tekinalp, Furkan Kurt ve Çağın Kulaçoğlu‘yla birlikte 360istanbul‘da yapılacak partimizin de sponsoru.

Eh, biz de sizlere unutulmaz anlar yaşatmak istediğimize göre, Türkiye’nin ilk canlı VR 360° partisinin 360istanbul‘da yapılmasından daha doğal ne olabilir ki? Eğer cuma akşamı bizimle olamazsanız da, Findigo’nun Youtube kanalında gece 00:00 itibariyle başlayacak canlı yayın üzerinden bize katılabilirsiniz!

Cumartesi: Dj Queto hosts Sharam Jay

Elektronik müzik dinliyorsanız Sharam Jay‘i duymamış olmanız çok da mümkün değil. Hayranıysanız zaten sizinle cumartesi akşamı görüşeceğiz demektir 😉 Dj Queto‘nun ağırlayacağı Sharam Jay, cuma akşamı Amsterdam’da vereceği konserin ardından 28 Mayıs Cumartesi itibariyle İstanbul’da olacak ve sizi bütün gece dansettirecek! Ve bu da moda girmeniz için Sharam Jay’in Facebook sayfasında dün paylaştığı en son single’ı:

1924istanbul‘a Gecce Mekan Oscarları’nda “En İyi Restaurant” Ödülü!

Ödül köşemize bir yenisini ekledik! Başta şefimiz Gizem Özaydemir olmak üzere, bütün ekibimize ve emeği geçen herkese çok ama çok teşekkürler! Mustafa Kemal Atatürk’ün de müdavimi olduğu İstanbul’un en eski restoranı olmanın sorumluluğu büyük. Ama daha da önemlisi, biz en iyisi olmak için elimizden geleni yapsak da, sizlerin beğenisi ve oyları olmasaydı bu ödülü alamazdık. O yüzden bizi destekleyen herkese bir kez daha teşekkürler!

1924-istanbul-rejans-rus-mutfak-restaurant-restoran-mekan-yeni-beyoglu-taksim-istanbul-ataturkun-masasi
15 Fotoğrafla 1924istanbul adıyla yeniden açılan Beyoğlu Rejans’ı tanıyın.

360Istanbul Suada açıldı!

Yaz geldi, Boğaz sefası mevsimi açıldı. Biz de 360istanbul Suada‘yı geçtiğimiz cuma günü açtık 🙂 Hatta bu sezon denize karşı tropik kokteyller içebilmeniz için mekana bir de “tiki bar” ekledik. Miksolog ve barmenimiz Cenk Softa burada harikalar yaratacak! Nasıl, beğendiniz mi?

Harika bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle!