New York’a yakın en iyi outlet alışveriş merkezleri

4006

New Yorklular Türkiyelilerin “outlet shopping” merakına pek anlam veremiyor olsalar da – biz sizi anlıyoruz: Bu yüzden sizin için New York City’e yakın en iyi outlet alışveriş merkezlerini derledik.

1Woodbury Common Premium Outlets

NYC’den 75km kadar uzak olan outlet merkezinde Prada, Gucci and Betsey Johnson gibi tasarımcıların da arasında bulunduğu toplam 220 markanın mağazası bulunuyor. Port Authority’den otobüse binerek de ulaşabileceğiniz AVM’nin en güzel yanı açık havada kolonyal binaların arasında gezerek alışveriş yapıyor olmanız. Havalar güzelse dadından yenmez 🙂

Daha fazla bilgi için tıklayın.

2Jersey Shore Premium Outlets

Jersey Shore dizisinin geçtiği sahillerden sadece birkaç kilometre uzaklıktasınız. Port Authority’den bineceğiniz otobüsle buraya gelmek 35-40dk kadar sürüyor. Ve burası New Jersey’in en büyük outlet merkezi olduğu için gitmek isteyeceğiniz neredeyse bütün mağazalar bulunuyor. Ufak bir ipucu: Geldiğinizde “Informations Desk”e giderek kupon kitapçığını edinirseniz, halihazırda olan indirimlerden daha fazla yararlanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için tıklayın.

3The Mall at Short Hills

New Jersey’nin zenginlerinin yaşadığı bölgede olduğu için Fendi’den Hermes’e, Pandora’dan Saks Fifth Avenue’ya “high end” bir outlet shopping deneyimi için gidebileceğiniz şahane AVM. Hafta içi 21:00’a kadar açık ve NYC’e otobüsle 1.5-2 saat uzaklıkta.

Daha fazla bilgi için tıklayın.

4Tanger Outlets

Eğer Long Island taraflarındaysanız, Tanger Outlet size yakın bir çözüm olabilir. Tanger Outlets’in New York’ta iki şubesi var: siz büyük olan Riverhead, Long Island’da bulunana gitmek istiyorsunuz, Deer Park’takine değil. Burada 120 mağaza bulunuyor. NYC’den gidecekseniz yol 1.5 saat kadar sürüyor. İçeride ücretsiz internet hizmeti ve yine açık havada geniş geniş alışveriş yapabilme imkanınız bulunuyor.

Daha fazla bilgi için tıklayın.

5Fashion Outlets of Niagara Falls

Eğer “New York’a kadar geldim, gelmişken Niagara Şelaleleri’ni de göreyim” diyorsanız, aynı günün devamını alışveriş yaparak geçirebilirsiniz. Burada çok fazla sayıda “high end” marka yok ama Türkiye’de bulamayacağınız Disney ve Gymboree de dahil olmak üzere pek çok markanın mağazalarını bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için tıklayın.